Strona główna O nas Oferta Dział techniczny Dział handlowy Kontakt
 
Strona główna > Oferta > SORTOWNIKI OPTYCZNE RAYTEC > SORTOWNIK OPTYCZNY RAYTEC VISION MODEL SPRAY

Oferta > SORTOWNIKI OPTYCZNE RAYTEC

SORTOWNIK OPTYCZNY RAYTEC VISION MODEL SPRAY

SORTOWNIK OPTYCZNY RAYTEC VISION MODEL SPRAY

Firma Raytec Vision posiada w swojej ofercie szereg urządzeń do sortowania owoców i warzyw. W zależności od rodzaju produktu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu odpowiednie rozwiązanie, eliminując z surowca nawet bardzo małe i trudne do wykrycia zanieczyszczenia, oraz ciała obce take jak kamyki, patyczki, obce liscie. Proponowane przez nas maszyny pozwalają na wykrycie zmian kolorystycznych produktu o wymiarach od 0,5x0,5mm.

Sortownik model Spray służy do sortowanie drobnych produktów takich jak maliny, truskawki, jagody, chipsy ziemniaczane, groszek, kukurydza, zioła, krojone warzywa i owoce, świeże sałaty, itp. Pozwala na kontrolowanie produktów zarówno świeżych, mrożonych czy suszonych. Produkowane jest w dwóch wersjach w zależności od wymagań Klienta dotyczących wydajności urządzenia: mniejsze- model Spray, większe- model Discovery. Pozwala na wyeliminowanie niepożądanych zmian kolorystycznych sortowanego produktu, ciał obcych, zanieczyszczeń o wymiarach od 0,5x0,5mm.

Zastosowany system wizyjny oparty jest na dwóch kamerach, pradzujących przy różnych rodzajach i częstotliwościach światła od widzialnego do NIR. Firma Raytec Vision przez ostatnie lata skupiła się na rozwoju produkowanych przez siebie sortowników, tak aby uzyskać efekty podobne do systemów laserowych a jednocześnie uniknąć wad wynikających z tej technologii.

Zapraszamy do obejrzenia strony firmy Raytec Vision: http://www.raytecvision.com/.

               

Powrót