Strona główna O nas Oferta Dział techniczny Dział handlowy Kontakt
 
Strona główna > Oferta > SORTOWNIKI OPTYCZNE RAYTEC > SORTOWNIK OPTYCZNY RAYTEC VISION MODEL RAYNBOW 3WAY

Oferta > SORTOWNIKI OPTYCZNE RAYTEC

SORTOWNIK OPTYCZNY RAYTEC VISION MODEL RAYNBOW 3WAY

SORTOWNIK OPTYCZNY RAYTEC VISION MODEL RAYNBOW 3WAY

Raytec Vision posiada w swojej ofercie urządzenia do sortowania wstępnego warzyw i owoców Model Raynbow. Wersja 3 Way wykorzystując najnowsze technologie pozwala na wyeliminowanie zarówno ciał obcych jak ziemia, szkło, plastik, guma, drewno, kamienie itp, jak również zmian kolorystycznych sortowanego produktu o wymiarach od 6x6x6mm. Urządzenie umożliwia selekcję produktu na: odsort (ciała obce), produkt II klasy (duże zmiany kolorystyczne, zgnilizna, zmiany chorobowe, itp.), produkt I klasy. Maszyna posiada także funkcję kontroli zawartości chlorofilu w produktach oraz umożliwia kontrolę ich kształtu i wielkości.

W zależności od wymagań Klienta ad. wydajności jesteśmy w stanie zaproponować urządzenia posiadające od 20 do 50 kanałów co pozwala na przesortowanie maksymalnie 40t/h produktu. Maszyna może być wyposażona w pneumatyczny system odrzutu (popychacze) bądź system powietrzny (dysze powietrzne).

Zapraszamy do obejrzenia strony firmy Raytec Vision: http://www.raytecvision.com/ oraz obejrzenia filmów zamieszczonych na stronie http://www.youtube.com

Powrót