Strona główna O nas Oferta Dział techniczny Dział handlowy Kontakt
 
Strona główna > Oferta > SYSTEMY TRANSPORTUJĄCE, SORTUJĄCE I PAKUJĄCE ŚWIEŻE OWOCE SER.MAC > Sortownia DAYTONA do borówek, wiśni, śliwek SER.MAC

Oferta > SYSTEMY TRANSPORTUJĄCE, SORTUJĄCE I PAKUJĄCE ŚWIEŻE OWOCE SER.MAC

Sortownia DAYTONA do borówek, wiśni, śliwek SER.MAC

Sortownia DAYTONA do borówek, wiśni, śliwek SER.MAC

 Sortownia to centrum zakładu. Równiarki DAYTONA SER.MAC są zaprojektowane tak, aby zapewnić wymaganą wydajność w czasie. Doświadczenie zdobyte na wielu rodzajach owoców i warzyw pozwoliły nam stworzyć urządzenie spełniające wymagania produkcyjne. Urządzenia SER.MAC zostały zaprojektowane przez naszych inżynierów aby umożliwiały rozwijanie systemów, aby bez wahań dopasowały swoją pracę do harmonogramów pracy i skracały czasu produkcji.

Wiele możliwości sortowni SER.MAC, pozwala kalibrować owoce i warzywa, niezależnie od masy, kształtu, wielkości, jakości wewnętrznej i zewnętrznej, wad, stopni Brixa i kolorów.

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii nie wpływa w żaden sposób na utrudnienia w użytkowaniu systemów SER.MAC. Program sterowania sortowni DAYTONA został wyraźnie zaprojektowany, aby był prosty w użyciu, przyjazny dla operatora i  pracował według potrzeb klienta.

                          

Urządzenie można szybko ustawić w zależności od potrzeb za pomocą łatwego w obsłudze wyświetlacza. W zależności od potrzeby, kontrola urządzenia oraz jego serwis może w szybki i łatwy sposób odbyć się zdalnie On-line.  Modułowość naszych maszyn i elastyczność technik, zastosowanej przez inżynierów SER.MAC pozwala dostosować sortownie DAYTONA SER.MAC do specyficznych produktów.

 

 

 

 

                           

 

 

 

Powrót