Strona główna O nas Oferta Dział techniczny Dział handlowy Kontakt
 

O nas

Nasza firma powstała w 1993 roku i od tego czasu stale się rozwijamy i dostosowujemy do potrzeb klientów i rynku. Przez blisko 30 lat działalności udało nam się wyrobić renomę marki i dzięki ciężkiej pracy i doświadczeniu uzyskać wysoką pozycję na polskim rynku.

 

Oferujemy Państwu sprawdzone rozwiązania do branży spożywczej, cukierniczej, farmaceutycznej czy chemicznej. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom dostarczamy kompleksowe rozwiązania produkcyjne, łącznie z doradztwem technicznym i technologicznym, jak i pojedyncze urządzenia dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo poziome i pionowe maszyny pakujące, kartoniarki, maszyny do kontroli jakości dostosowane do Państwa potrzeb, w tym sortowniki optyczne, detektory X-ray, detektory metali oraz wagi kontrolne, maszyny produkcyjne przeznaczone dla branży spożywczej i cukierniczej. Oferujemy zarówno maszyny nowe jak i maszyny używane.

 

Wiedząc jak ważna jest sprawna i pewna pomoc techniczna, zarówno gwarancyjna jak i pogwarancyjna, zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe. Nasz dział techniczny to zespół doświadczonych specjalistów – inżynierów, mechaników, elektryków, automatyków i programistów, którzy są do Państwa dyspozycji i zawszę chętnie pomogą w rozwiązaniu wszelakich problemów z maszynami.

 

 

W 2020 roku zostaliśmy partnerem produkcyjnym grupy Bakalland, i tak w odkupionym od Bakalland zakładzie w Osinie będziemy kontynuowali produkcję cieszącej się dużym uznaniem klientów Masy Krówkowej Kajmak oraz mas makowych, a w zakładzie we Włocławku pysznej i zdrowej kawy zbożowej.